picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

nauka pływania dla dzieci legnica, zna ktoś ?

nauka pływania dla dzieci legnica, zna ktoś ?

Szukamy firmy, która organizuje obozy i kolonie w Legnicy. Mają to być profesjonalności którzy zorganizują mojego synowi czas. Liczy się pełen profesjonalizm.

wer5555

Posty: 1

 
Nie przepadam za wodą, niemniej jednak rzeczywiście dziecko trzeba będzie nauczyć pływać, albowiem to mu się przyda. Od dawna o tym myślę, niemniej jednak jakoś nie ma czasu, żeby się za to zabrać. Musze poszukać kogoś kompetentnego kto będzie w stanie mi pomóc. Dam znać, jak zacznę współpracować z jakimś instruktorem.

Electrooo3

Posty: 17

 
Nie za niezmiernie pomogę, albowiem tym temacie, albowiem się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, wobec tego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wówczas znać.

alibuś34

Posty: 3

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem rzeczywiście zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i obecnie pływała o mnóstwo lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, albowiem nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Bienkus

Posty: 20

 
Dla mnie osobiście najlepsza nauka pływania w Legnicy jest w firmie http://www.maris.org.pl. To fachowcy od organizowania dzieciom wolnego czasu. Zawsze z usług korzystam.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Nie za bardzo pomogę, bo tym temacie, bo się nie znam. Mieszkam daleko poza Legnicą, dlatego nie znam nikogo w okolicach kto byłby w stanie Wam pomóc. Może się czegoś dowiem to dam wtedy znać.

pawel253

Posty: 12

 
Według mnie nauka pływania w Legnicy to tylko pod okiem naprawdę zdolnych instruktorów. Korzystałem z takich usług dla nastolatka i dzisiaj pływała o wiele lepiej ode mnie. Sami nigdy dziecka nie nauczymy, bo nie wiemy nawet jak się za to zabrać.

Fajae

Posty: 10

 
U nas moja żona umie pływać, natomiast ja nie. Z kolei nasze dzieci potrafią pływać jako tako. Na pewno kiedy będą trochę starsze to wyślemy je na naukę pływania, bowiem to im się przyda. Nie chce myśleć co się dzieje, jeżeli dziecko pójdzie na basen albo dziecko pojedzie w przyszłości z kolegami nad morze. Lepiej go do tego przygotować.

Kitas

Posty: 7

 
Mnie ojciec dawno temu uczył pływać, niemniej jednak sam własne dziecko gdybym miał uczyć to wolę to zrobić przez instruktora. Jest o mnóstwo łatwiej i szybciej się dziecko uczy.

Aniusiaaa1

Posty: 2