picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

konsultant ślubny ??

konsultant ślubny ??

Dzień dobry. Jakiego wynagrodzenia może oczekiwać solidny DJ na wesele, który będzie w stanie sprostać moim oczekiwaniom? Z góry niezmiernie dziękuję za pomoc.

dertus45

Posty: 10

 
Osobiście zamawiałem ozdoby na wesele przez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie wiecej.

BigM92

Posty: 21

 
Za zorganizowanie naszego przyjęcia odpowiedzialny był konsultant ślubny, który sprostał naszym oczekiwaniom w stu procentach. Przyznam szczerze, że zastanawiałem się, jak to będzie, ponieważ nie znaleźliśmy zbyt wiele rekomendacji na temat konkretnego przedstawiciela tej profesji. Pozdrawiam serdecznie.

Akumeeet

Posty: 20

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset złotych, jeśli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do ślubu. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

nemiasty

Posty: 8

 
Namiary na firmę, w jakiej zamówiłem ozdoby na wesele znalazłem w tym miejscu: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. Uważam, że również Wy powinniście odszukać ozdoby, które sprostają Waszym oczekiwaniom. Również nie należę do mało wymagających klientów.

Kaazz

Posty: 11

 
W naszym wypadku zespół na wesele kosztował 3500 pln. Mam świadomość, iż są także tańsze, jak i zdecydowanie droższe zespoły. Dużo zależy od ich renomy.

pawel253

Posty: 6

 
Mieliśmy mnóstwo wątpliwości, gdy wybieraliśmy zespół na wesele. Całe szczęście, że udało mi się trafić na Wasze wypowiedzi, które pojawiły się w obrębie tego forum dyskusyjnego. Muszę przyznać, że były one niesamowicie pomocne. Nie popełniliśmy błędu.

Dyduszek22

Posty: 9

 
Za wynajem auta do wesela zapłaciłem 1500 złotych. Cena jest dość wysoka przede wszystkim ze względu na fakt, iż zdecydowaliśmy się na nieco bardziej ekskluzywny model auta, o jakim marzyliśmy od dłuższego czasu. Zdecydowanie było należałoby :)))

amigosss

Posty: 11

 
Mam wrażenie, że najlepszym rozwiązaniem jest DJ na wesele. Zauważcie, że będzie w stanie przygotować on niezmiernie zróżnicowany repertuar, który może być dopasowany do potrzeb absolutnie wszystkich gości weselnych.

bezMama

Posty: 8

 
Nie ma uniwersalnej recepty, która pozwala na to, aby wybrać zespół na wesele. Czasem wystarczy być na weselu, na jakim gra konkretny zespół muzyczny.

Krzychoo

Posty: 6