picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

gadżety reklamowe ??

gadżety reklamowe ??

Poszukuje od jakiegoś czasu producenta balonów reklamowych, który ma super oferty. Nie musi to być oferta niesłychanie tania, natomiast na pewno taka, która spełni moje wymagania. Chce, aby na balonach odszukała się reklama mojej firmy.

MBsmoke

Posty: 1

 
Z tego, co sprawdzałem to najtańsza jest oferta na ołówki reklamowe, dlatego jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z gadżetami reklamowymi to taka oferta jest dla niego. Oczywiście trzeba dopasować gadżety do profilu swojej firmy. W sprzedaży są zwykłe ołówki, ale również ołówki stolarskie, dlatego każdy coś znajdzie.

Nikuś23

Posty: 2

 
Jeśli komuś zależy na niskich cenach to trzeba sprawdzić ofertę od producenta smyczy reklamowych. Jest tego bardzo dużo i można to personalizować według własnego uznania. Ceny są według mnie niskie. Istotne tutaj jest to, że zamawiamy gotowy produkt, czyli mamy smycz z oryginalnym nadrukiem.

DDrZibior

Posty: 23

 
Przy większych zamówieniach na pewno producent parasoli reklamowych nam pomoże. Po co przepłacać skoro można o wiele taniej coś znaleźć? Parasole to bardzo dobrze widoczna reklama. Przyciąga uwagę, a przecież o to w tym chodzi. Można je rozłożyć w jakiś oryginalny sposób na sklepie i będzie z tego super efekt.

Black_Riot

Posty: 6

 
Bez kłopotów można dotrzeć do producenta długopisów reklamowych i wtedy za kilkadziesiąt groszy można mieć jedną sztukę. Długopisów najlepiej będzie zamawiać bardzo mnóstwo, bo szybko się rozchodzą. My zamawiamy po kilkaset sztuk raz na jakiś czas i wtedy na wszystko jesteśmy bardzo dobrze przygotowani.

Hihi_WWW

Posty: 8

 
Z tego, co mi wiadomo to producent balonów reklamowych oferuje najniższe ceny. Można tam zamówić balony wykonane z najlepszych materiałów. Każdy ma nadruk, dlatego jest to super reklama dla każdej firmy.

labuh

Posty: 2

 
Duży wybór gadżetów reklamowych oferuje producent https://taniegadzety.pl/content/73-olowki-z-nadrukiem i według mnie to jedna z najlepszych ofert. Zawsze tam robimy zamówienia dla firmy.

Sagerrak

Posty: 6

 
Dla moich lepszych klientów zamawiamy zawsze powerbanki reklamowe. Nie są wcale takie drogie, a klient czuje się bardziej doceniony. Warto czasem troszkę poświecić pieniędzy, bowiem można na tym o wiele więcej zyskać.

Marioleczka

Posty: 4

 
Nigdy nie zamawiałem gadżetów reklamowych, natomiast sam ich troszkę mam. Jeśli tylko ktoś daje je za darmo to zawsze wyciągam po nie rękę, albowiem zawsze się to w domu przyda.

Jarciok23

Posty: 2