picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

świerk rydal, sklep internetowy

świerk rydal, sklep internetowy

Nie wiem czy kupować ogromnego świerka czy może jednakże zamówić świerka sadzonki? Od małej sadzonki da się to wyhodować, jeśli się nie ma zbyt ogromnego doświadczenia? Dajcie mi znać jak to u Was wyglądało w ogrodzie.

3czex

Posty: 1

 
Roślin jest naprawdę ogromna ilość. Im lepiej jest zaopatrzony sklep ogrodniczy tym lepiej, bo można tam zaopatrzyć się we wszystko, co jest potrzebne do ogrodu. Nie chodzi tylko o rośliny, ale również o różnego rodzaju akcesoria.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Kupowałem magnolii sadzonki poprzez Internet i roślina dzisiaj jest już dorodna. To było ze dwa lata temu, natomiast faktycznie propozycja była bardzo korzystna. Nikt w okolicy nie miał takich magnolii, a poprzez Internet od razu natrafiłem na coś, co mi w stu procentach odpowiadało.

Klara323

Posty: 2

 
U mnie w ogrodzie jest miejsce na różne rodzaje roślin. Nie skupiam się tylko na iglakach tak jak nie mam tylko roślin liściastych. Ważne jest znaleźć połączenie jednego i drugiego, a wtedy całość prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Tym bardziej, że wybór takich roślin jest naprawdę bardzo duży i każdy coś znajdzie.

namok

Posty: 12

 
Jeśli ktoś szuka ciekawych odmian świerka to dla mnie świerk białobok jest super. Można go posadzić w każdym ogrodzie. Trzeba tylko pamiętać o podlewaniu i nawożeniu. Bez problemów można będzie zamówić do świerków nawozy dedykowane. W ten sposób zadbamy w stu procentach o roślinę.

pawel253

Posty: 4

 
Mnie się bardzo podobają jałowce sadzonki, ale nie mam niestety miejsca. Wiem, że są dostępne bardzo różne odmiany, dlatego każdy może coś dla siebie znaleźć. Lubię mieć dużo iglaków w ogrodzie, bo nie sprawiają problemów i bardzo dobrze rosną.

TomekK

Posty: 2

 
Jeśli chodzi o hortensje sadzonki to polecam to https://www.podlewane.pl/pl/p/Hortensja-bukietowa-DIAMANT-ROUGE-Rendia-C5/8083, a zobaczycie, że było warto. Super oferta od profesjonalnego sklepu internetowego.

Ludmo

Posty: 2

 
Miałem ostatnio sosnę carsten i była niesłychanie ładna. Na nieszczęście wyjechałem na jakiś czas, a osoba, jaka miała dbać o ogród nie robiła tego tak jak trzeba. Ostatecznie z rośliny za sporo nie pozostało. Może jeszcze odbije, a jak nie to od razu zamówię sobie nową sadzonkę.

Black_Riot

Posty: 3

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeśli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i bardzo brzydkie.

Albercik3

Posty: 27

 
Polecam świerka rydal, bowiem u mnie rośnie bardzo dobrze. Roślina nie ma jakiś wyjątkowych wymagań. Nawozy bez kłopotów można będzie zamówić w sklepie internetowym, zatem bez kłopotów można zadbać o świerk. Odpłaci się pięknym wyglądem i na tym mi zależy.

pakier56

Posty: 8