picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

e-korepetycje niemiecki poznań, znacie ?

e-korepetycje niemiecki poznań, znacie ?

Znacie kogoś, kto udziela korepetycji z matematyki w Poznaniu na poziomie zaawansowanym? Mogę do takiej osoby dojechać, niemniej jednak może również przyjechać do mnie. Gdyby była szansa prowadzenia lekcji zdalnie to byłoby super.

edmundzik

Posty: 1

 
Niezwykle mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, bowiem wiele się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najistotniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, ale jeszcze potrafi ją przekazać. Wówczas wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje przez Internet.

Klara323

Posty: 2

 
Miałem korepetycje z angielskiego w Poznaniu, ale stacjonarne. Jestem zadowolony. Osoba, która mi ich udzielała miała naprawdę bardzo duże doświadczenie. Wiedza to nie wszystko, bo trzeba wiedzieć jak ją przekazać.

Klarka45

Posty: 10

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za bardzo przepadam za tym językiem, ale nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne problemy, dlatego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

raptofil

Posty: 31

 
Nie miałem czasu zbyt dużo, wobec tego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i naprawdę pomogło mi to bardzo w nauce.

Jasio234

Posty: 3

 
Jakiś czas temu miałem kłopoty z hiszpańskim, natomiast byłem na korepetycjach i wszystko zakończyło się dobrze. Wybrałem normalne korepetycje z języka hiszpańskiego prowadzone na miejscu u jednego ze studentów. Po kilku lekcjach było już naprawdę bardzo dobrze. Sam byłem zaskoczony jak dużo dają takie korepetycje.

Jacuś

Posty: 7

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj znajdziecie również inne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

Kitas

Posty: 3

 
Miałem inne opcje do wyboru, lecz ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem bardzo zadowolony. Przez Internet, jeżeli się tylko chce można wytłumaczyć nawet uciążliwe zagadnienia matematyczne.

Jasio234

Posty: 5