picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

kursy lotnicze, gdzie warto ?

kursy lotnicze, gdzie warto ?

Zastanawiam się nad tym, jakie kursy prowadzą w ośrodku szkolenia lotniczego. To znaczy dla jakiś pilotów? Amatorów czy tylko profesjonalistów?

vincek

Posty: 2

 
Mnie wystarczy latanie na wakacje i już mam dość. Nie wyobrażam sobie, że miałbym robić to sam. Wolę jednak polegać na innym, bo wiem, że mają doświadczenie i mniej się przy tym boje. Latanie samodzielnie to nie dla mnie.

radosław33

Posty: 6

 
Zapisałem się do szkoły pilotów https://szkolapilotazu.pl i jestem bardzo zadowolony. Mają instruktorów, którzy naprawdę potrafią nauczyć. Cieszę się, że tutaj jestem i mam nadzieje, że zdam egzamin państwowym.

Grabow12

Posty: 7

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, ale nie dałem rady. Myślałem, że będzie to łatwiejsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt trudne. Teorii mnóstwo. To jest kilka przedmiotów, które trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

raptofil

Posty: 31

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje możliwości wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, iż same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

Yuri20

Posty: 4

 
Samoloty zawsze były drogie i nic się nie zmieniło. Trzeba mieć sporo pieniędzy, ale i trzeba się do tego nadawać. Badania, które trzeba zrobić to przecież początek.

zoferek

Posty: 26

 
Jest szkoła lotnicza, która prowadzi różne szkolenia. Można tam zdobyć licencje rekreacyjną, turystyczną, ale i na latanie w nocy. Każdy może odnaleźć to, czego szuka. Znajomy robił sobie taką licencje, ale nie lata, bowiem kasy mu brakuje na wynajęcie samolotu. To droga impreza, wobec tego nie jest przeznaczona dla każdego.

Black_Riot

Posty: 2

 
Byłem w takiej szkole lotniczej, niemniej jednak nie dałem rady. Myślałem, że będzie to prostsze zadanie do wykonania, a okazało się zbyt uciążliwe. Teorii wiele. To jest kilka przedmiotów, jakie trzeba znać perfekcyjnie. Latania jest połowę tego, co teorii. Pozostaje mi tylko jazda samolotem i loty samolotem z innymi pilotami.

namok

Posty: 3

 
Nie każdy lubi latać, ale podobno jak się steruje samolotem samodzielnie to jest inaczej. Tak samo nie każdy lubi, jeśli ktoś siedzi za kierownicą. Tutaj podobno działa to w taki sam sposób, ale nie mogę tego potwierdzić, bo nie latałem.

namok

Posty: 6

 
Kocham latanie, ale na razie jest to poza moim zasięgiem. Może za kilka lat jak wygram na loterii to moje szanse wzrosną. Teraz pozostają mi tylko loty na wakacje. Interesowałem się tym i widziałem, że same koszty kursu są wysokie. Zakup samolotu to już w ogóle poza moim zasięgiem.

tigra32

Posty: 8