picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sprawdzanie numerów telefonów z UK, poszukuję

sprawdzanie numerów telefonów z UK, poszukuję

Jest jakiś serwis z numerami telefonów, które nas nękają? Chciałbym wszystko sprawdzić, niemniej jednak nie wiem jak się za to zabrać. Niech będzie to jakaś duża baza z telefonami.

fertuś

Posty: 1

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem problemów.

Saradoonin

Posty: 3

 
Różnie to bywa, dlatego im czujnie się na to patrzy tym lepiej. Takie czasy, iż nie cieszymy się, iż ktoś dzwonił z UK tylko zastanawiajmy się, po co i kto to? Dobrze, iż można sprawdzić numer telefon i wówczas wiemy czy trzeba go blokować i przekazywać dalej czy nie?

pawel253

Posty: 4

 
U nas sprawdzamy, kto do nas dzwonił tutaj https://whocalledmeuk.co.uk. Mają dobrze rozwiniętą bazę, dlatego można tam naprawdę odnaleźć wszystko, czego szukamy.

mirekp2005

Posty: 10

 
Zawsze trzeba uważać, lecz też nie ma, co wpadać a paranoje. Trzeba porostu być czujnym. Nie każdy numer to próba wyłudzenia pieniędzy. W bazie można szybko taki numer zbadać.

awertoss

Posty: 4

 
Teoretycznie można nie odbierać nieznanych numerów, a już na pewno nie oddzwaniamy na nie. Tylko, że to wcale nie jest takie proste. Czeka się na znaczący telefon z banku albo do klienta i traci się czujność. Jeżeli mamy pecha to właśnie wówczas z UK może ktoś zadzwonić i zabrać pieniądze.

saradonin

Posty: 8