picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sesja niemowlęca szczecin, polecicie ?

sesja niemowlęca szczecin, polecicie ?

Witam, czy wiecie może, ile kosztuje sesja niemowlęca w Szczecinie? Zależy mi na fotografie, który ma podejście do dzieci oraz umie się z nimi obchodzić.

Zlomex

Posty: 2

 
Warsztaty noworodkowe prowadzone są przez profesjonalnych fotografów. Możesz wyszukać w internecie, czy akurat w tym mieście organizowane są takie szkolenia.

Miluśkooo2

Posty: 6

 
Sesja rodzinna w Szczecinie wykonuje niesłychanie wiele fotografów. Musisz sobie poczytać opinie na ich temat i wybrać najlepszego. Ja zawsze wchodzę na strony internetowe i sprawdzam portfolio.

MisiekKce

Posty: 2

 
Jeżeli chodzi o sesje noworodkowe w Szczecinie to polecam Ci to studio fotograficzne https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesje-noworodkowe-dzieciece. Pani fotograf robi niesłychanie profesjonalne zdjęcia. Wszystkie nam się niesłychanie podobały, więc szczerze mogą polecić Ci to studio.

orient

Posty: 26

 
Wykonaj sobie sesję ciążową w Szczecinie. Jest to pamiątka na długie lata. My jedno zdjęcie pozyskaliśmy niezwykle gigantyczne i włożyliśmy do ramki. Wisi u nas na ścianie i wygląda obłędnie. Jak patrzę na nie to się łezka w oku kręci.

Nikuś23

Posty: 5

 
Wykonaj sobie sesję ciążową w Szczecinie. Jest to pamiątka na długie lata. My jedno zdjęcie dostaliśmy bardzo duże i włożyliśmy do ramki. Wisi u nas na ścianie i wygląda obłędnie. Jak patrzę na nie to się łezka w oku kręci.

@marcelko

Posty: 23