picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Temat domowej siłowni, jak go widzicie w polskim realiach, jaki sprzęt najlepiej na początek i czy w ogóle opłaca się już wracać na standardową siłownię tak naprawdę?

pawel253

Posty: 1

 
Maszyn do domu to nie chcę, ale ławeczka, czy jakieś wolne ciężary z gumowymi matami całkiem ok perspektywa. Ten temat mnie jednak trochę zainspirował do zakupów.

Kitas

Posty: 2

 
Luz, dobry sprzęt mają i przede wszystkim nie trzeba się martwić w ogóle o serwis. Jeszcze do takich zwykłych urządzeń treningowych dokup sobie bieżnię. Jestem akurat poza miastem, ciągle gdzieś psy biegają, więc tylko bieżnia, albo orbiterek do cardio, aerobów.

Agaaa56

Posty: 5

 
Lubię najbardziej ćwiczyć na świeżym powietrzu, a takie stabilniejsze konstrukcje gimnastyczne bardzo dobrze działają na ogólny rozwój.

Yuri20

Posty: 3

 
Wydzieliłem sobie w piwnicy kilka miesięcy temu miejsce na ćwiczenia i spędzam sporo czasu w tym miejscu właśnie. Jestem, jak typowy gość, co schodzi i ćwiczy w ekstremalnych warunkach, ale całkiem wygodnie. Zamontowałem sobie na pierwszy ogień https://www.k-sport.com.pl/product-pol-230-DRAZEK-PORECZ-do-cwiczen-podciagania-hak-na-worek-2W1-KSSL081-3.html?rec=102855101, tak na granicy wydajności byłem, ale się opłaciło, bo forma wzrosła. Drążek, sporo uchwytów, brzuch robię, triceps, plecy, co tam chcesz. Dodatkowo możesz podczepić worek treningowy, więc masz prawdziwą machinę do robienia naprawdę potężnej formy. Nie ma sensu z karnetami się teraz bawić, tak szczerze mówiąc. Zaraz znowu kolejne fale i pozamiatane, a tak zawsze w domu profesjonalnie potrenujesz.

Sagerrak

Posty: 5

 
Nic nie stracisz, bo nawet używany sprzęt sportowy i tak nieźle wartość zachowuje. Strata może ze 20-30% tak realnie. Ludzie chętnie odkupują, jak był normalnie użytkowany, więc nawet jak się lekko pomylisz z kompletowaniem to się nic nie stanie.

Aga-lloch

Posty: 3

 
Asekuracja treningowa w warunkach domowych przecież jest możliwa, wystarczy dobre stojaki po prostu dokupić, a nie ciągle po taniości i masz spokojnie progresję wyrobioną.

Klara323

Posty: 3

 
Sporo gum o różnym poziomie oporu https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_Akcesorium-Fitness_Gumy-treningowe-240.html, na początku do ćwiczeń domowych spokojnie Ci to wystarczy. Później sobie rozszerzysz, czy o wyciąg, czy o drążek wolnostojący. Wiadomo, że teraz to większość ludzi dopiero formę odzyskuje. To nie są też jakieś lipne taśmy, tylko widać, że dużo wytrzymają.

kryzys

Posty: 7