picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

my cafe, jaki adres?

my cafe, jaki adres?

Czy do my cafe są kody, jakie ułatwiają granie? Nie lubię zbyt długo czekać na wykonanie zadania, dlatego chętnie bym, chociaż trochę to przyspieszył? Dajcie mi znać czy jest coś takiego i jak to można będzie zastosować?

kerad17

Posty: 1

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi wiele radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy wiele nowych przepisów, które znalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można wiele się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

Tomcio

Posty: 4

 
Gier jest niesłychanie dużo, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i sprawia mi to dużo przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się nie ulega wątpliwości skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o dużo prostsze. Można uzyskiwać o dużo doskonalsze efekty własnej pracy.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, albowiem daje mi dużo radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy dużo nowych przepisów, które odszukałem na stronie internetowej, jaka do gry została stworzona. Można dużo się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

namok

Posty: 17

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się bardzo dobrze znać i trzeba na granie poświęcić mnóstwo czasu.

Jasio234

Posty: 5

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty odnajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i różne ciekawe rozwiązania do gry.

Simihu

Posty: 2

 
Są przeróżne my cafe triki odnośnie zdobywania diamentów czy biletów. Nie wiem o tym wszystkiego, bo tylko troszkę czytałem to, co znajduje się na stronie, która jest grze poświęcona. Należałoby to jednak sprawdzić dokładniej.

Krowlo

Posty: 2

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby zbadać wszystko na stronie internetowej, jaka grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odszukać dużo poradników i trików, dlatego każdy coś dla siebie znajdzie.

Klara323

Posty: 3

 
Gra wygląda rzeczywiście ciekawie i chyba sprawdzę jak się w nią gra. Lubię tego typu symulacje, zatem nie zaszkodzi żeby zbadać czy ta spełni moje oczekiwania.

Black_Riot

Posty: 2