picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

salon kosmetyczny kraków, czy znacie ?

salon kosmetyczny kraków, czy znacie ?

Witam :) Szukam dobrego i sprawdzonego przez was salonu kosmetycznego w Krakowie. Polecacie jakiś konkretny?

Franuś

Posty: 5

 
Podobnie jak wy poszukuję salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie ale zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, iż są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

Asd7

Posty: 21

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

3

Posty: 9

 
Powiem tak, iż na nieszczęście nie każda kosmetyczka w Krakowie jest zdolną osobą, jaka umiejętnie podchodzi do własnej pracy. W salonach potrafią pracować zupełnie niefachowe osoby :(

wiesław11

Posty: 10

 
Muneca obiło mi się o uszy. Jak mają mikrodermabrazję diamentową w porządnej cenie, to skorzystam :D Za poprzedni zabieg zapłaciłam o wiele za dużo. Widziałam potem, że ceny są zdecydowanie niższe.

TomekK

Posty: 12

 
Chodzę do tej kosmetyczki w Krakowie https://www.munecakrakow.pl. Polecam zajrzeć na stronę i sprawdzić ofertę. To wyśmienite miejsce, gdzie zawsze znajdują dla ciebie czas i podpowiedzą właściwy zabieg.

eef12

Posty: 12

 
Ja robiłam w Muneca i jestem zadowolona. Oni robią mikrodermabrazję diamentową. Wszelkie przebarwienia zniknęły, jak ręką odjął. Polecam. Mają dobry profesjonalny sprzęt, dlatego efekt jest po prostu wow.

Wygodniś22

Posty: 21

 
Nie ma to jak profesjonalny peeling u kosmetyczki w Krakowie. Jestem za, ponieważ dopiero odkąd zaczęłam regularnie dbać o cerę w gabinecie, widać efekty. Od lat borykam się z niedoskonałościami cery. Pomogły mi peelingi chemiczne. Polecam.

MisiekKce

Posty: 12

 
A w którym salonie kosmetycznym w Krakowie najlepiej zrobić mikrodermabrazję diamentową? Mam dylemat, bo podobno sprzęt musi być wykwalifikowany, żeby był efekt.

Thaniell

Posty: 29

 
Nie biegam do kosmetyczki w Krakowie z każdą bzdurą :D ale chodzę regularnie na peelingi chemiczne, ponieważ te, które w domu wykonuję nie mają takich efektów. Pewnie się ze mną zgodzicie? Mam w planach skorzystać z innych zabiegów, ale boję się, że jak zacznę, to będę tak stale musiała.

agapod17

Posty: 9