picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

Polecacie jakiś serwis gdzie znajdują się ogłoszenia towarzyskie? Chciałbym poznać miłą panią, niemniej jednak nie niezmiernie wiem gdzie to zrobić żeby to była realna osoba.

jarossse

Posty: 1

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, które maj zweryfikowane zdjęcia. Każdy powinien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wtedy wiemy, że naprawdę spotkamy się z takimi osobami, które się ogłaszają.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Lubię poznawać nowych osób. To, dlatego korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, jakie są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, iż spotkam się z osobą ze zdjęcia. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

grażyna34

Posty: 12

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bo panowie mają w tym przypadku prościej. Ogłoszeń z kobietami jest dużo, niemniej jednak z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i wielokrotnie na to narzeka. Dobrze, iż ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie propozycji jest dużo i super.

Yuri20

Posty: 14

 
Zawsze, kiedy chce spędzić miło czas szukam kogoś w ogłoszeniach. Nie mam chęci na pogawędki z w Internecie, bo wiem, że w większości przypadków kończy się tylko na tym. Jestem już za stary żeby pisać i pisać. Chce się spotkać porozmawiać i miło spędzić czas.

Sagerrak

Posty: 4

 
My jesteśmy partą i zawsze przeszukujemy ogłoszenia towarzyskie na stronie https://samka.pl/anonse/pl. Lubimy się spotykać z osobami takimi, które miło spędzają czas. Na tym portalu jest ich rzeczywiście niezwykle sporo, dlatego zawsze kogoś interesującego znajdujemy.

andrzej99

Posty: 16

 
Znajomy często korzysta z ogłoszeń towarzyskich i jest bardzo zadowolony. Sam nigdy nie próbowałem, ale trzeba przyznać, że zdjęcia pięknych kobiet do tego zachęcają. Na pewno kiedyś się zdecyduje, ale teraz na nic nie ma czasu, a szkoda, bo miłe spotkanie by się na pewno przydało.

Menene

Posty: 6

 
Widziałem różne anonse towarzyskie, ale żadna kobieta nie wpadła mi w oko. Może źle szukam? Sam nie wiem, ale na razie nie spotkałem się jeszcze z nikim.

Agmars

Posty: 5

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go sporo, zatem żąda kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

TomekK

Posty: 5