picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wycena przedsiębiorstwa, gdzie szukac ?

wycena przedsiębiorstwa, gdzie szukac ?

Interesuje mnie wycena aktuarialna. Szukam firmy, jaka wykona dla mnie profesjonalnie taką usługę. Czy jesteście w stanie polecić mi konkretną firmę, z której usług wy korzystaliście?

Krzysio

Posty: 1

 
Wycena firmy musi być zrobiona przez osoby z doświadczeniem, ldatego znajdziesz ich pod tym adresem https://attuario.pl. Najlepiej się z nimi skontaktować i powiedzieć, w jakim celu chcemy zrobić daną wycenę. Resztą zajmą się profesjonaliści.

090913123

Posty: 2

 
Wycena aktuarialna może Ci się przydać w wielu kwestiach. Często takie sprawy załatwia się przy sprzedaży lub kupnie firmy lub udziałów. Dodatkowo dzięki wycenie przedsiębiorstwa możesz podejmować odpowiednie decyzje.

090913123

Posty: 5

 
Wycena przedsiębiorstwa może odbyć się na różne sposoby. Wszystko zależy od danej firmy, a zarówno z jakim przeznaczeniem będzie wykonywana wycena.

Marioleczka

Posty: 13

 
Na rynku możemy spotkać dużo biur, jakie na co dzień zajmują się i sporządzają wycena przedsiębiorstw. Jeśli zastanawiasz się, nad sprzedażą swoich udziałów to powinieneś się do nich zgłosić.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Wycena aktuarialna nie jest trudna, jeśli zajmą się nią profesjonaliści. Najlepiej jakbyś w swoim mieście sprawdzić, czy nie ma żadnego biura aktuarialnego. Jeśli takiego nie masz, to warto zlecić usługę przez internet.

simeone

Posty: 9