picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

sesja nad morzem, szukam

sesja nad morzem, szukam

Myślę o sesji rodzinnej nad morzem i zastanawiam się, kto byłby w stanie takie zdjęcia zrobić? Nie chce kolejnych fotografii robionych telefonem tylko chce coś, czym będzie się można chwalić znajomym i rodzinie. Co proponujecie?

dobres34

Posty: 1

 
My nad morzem mieliśmy zdjęcia ślubne i efekt był niesamowity. Zachód słońca też był, wobec tego polecam wszystkim. Kosztuje to trochę, ale efekt jest po prostu super, wobec tego nie ma sensu patrzeć tylko na koszty.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Odnalezienie fotografa nie jest problemem, ale trzeba sprawdzać czy to osoba, jaka traktuje to jak pasje, bo wtedy takie fotografie są naprawdę o dużo ładniejsze.

aliobiom

Posty: 16

 
My najczęściej sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione przez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze ślubu. Wiem, że takie sesje są obecnie możne, dlatego nie ma większych problemów żeby kogoś odpowiedniego znaleźć.

Marioleczka

Posty: 3

 
W tamtym roku robiliśmy sesję nad morzem i było super. Atmosfera super i klimat też. Zdjęcia wyszły lepiej niż moglibyśmy się tego spodziewać. Polecam wszystkim.

y-oo221

Posty: 16

 
Osoby, jakie chcą wykonać sobie sesję lifestyle nad morzem z dziećmi mogą ofertę odszukać tutaj https://www.agnieszkaszlachta.pl/sesja-nad-morzem. Mamy tutaj panią, jaka niezwykle dobrze zna się na robieniu zdjęć.

Nikuś23

Posty: 6

 
My na ogół sami robimy sobie zdjęcia. Oczywiście nigdy nie będą takie super jak robione poprzez fotografa, ale można też przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Jedyne zdjęcia plenerowe, jakie mamy to ze wesela. Wiem, że takie sesje są dzisiaj możne, dlatego nie ma większych kłopotów żeby kogoś należytego odnaleźć.

Aniusiaaa1

Posty: 4